70. yaşını kutlayan Fatih Terim’den duygusal paylaşım!

Galatasaray ve A Milli Futbol Takımı’nın efsane teknik direktörü Fatih Terim, 70. yaş gününü düzenlenen bir organizasyon ile kutladı. Terim, 70. yaş gününe özel sosyal medyadan bir paylaşım yaptı.

Galatasaray ve Türk futbolunun önemli isimlerinde Fatih Terim, 70. yaş gününü futbol ve sanat camiasından ünlü isimlerin katıldığı organizasyonla kutladı.

Fatih Terim, spor ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı doğum günü partisine Şampiyonlar Ligi müziği eşliğinde geldi.

Organizasyona Hagi, Ümit Davala, Necati Ateş ve Hasan Şaş gibi Galatasaray unutulmaz isimleriyle birlikte sanat dünyasından Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Acun Ilıcalı gibi isimler katıldı.

“İyi ki dediklerim keşkelerimden çok”

Instagram hesabından duygusal bir paylaşımda bulunan Fatih Terim’in açıklaması şu şekilde:

“7’sinde hayal ettiklerimin ötesinde giriyorum 70’ime… Öyle büyük, öyle ulaşılmaz görünüyordu ki, meğer ihtiyacım olan inanmak ve inandığıma sıkı sıkı sarılmakmış. Değer verdiğin kadar başarıp, kazanırmışsın. Ait hissettiğin kadar çalışırmışsın. Ödediğin bedel kadar ödüllendirilirmişsin…

Yılların ve yaşanmışlıkların, acısıyla tatlısıyla yüzümdeki çizgilerde çok anısı var.

‘İyi ki’ dediklerim, ‘keşke’lerimden çok.

Beni ben yapan anama ve babama; birlikte büyüdüğüm eşime ve çocuklarıma; hayatıma anlam katarak yaşlarımı paylaştığım tüm yol arkadaşlarıma şükürler olsun.

Sevgisini hissetiren tanıdığım tanımadığım tüm güzel yürekli insanlara ilgileri için teşekkür ederim. Hayallerimizin buluştuğu nice anlarda birlikte olmak dileğiyle…”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x